logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna


Archiwum Forum Dyskusyjnego2019 r.
marzec,

2016 r.
marzec, maj, czerwiec,

2015 r.
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec,

2014 r.
sierpień, wrzesień, listopad,

2013 r.
styczeń, kwiecień, lipiec, październik, listopad, grudzień,

2012 r.
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, lipiec, sierpień, wrzesień, grudzień,do forum
2016-06-08 09:23:15 - Brednie. Poprostu należy zlikwidować hyde park i forum, to wszystko, a strona i tak by istniała przecież.


forum
2016-06-07 15:09:14 - Gdyby nie forum to pewnie niewielu chciałoby się zagladac na stronę a jak nikt by nie zaglądał to też i informacje przestałyby sie ukazywać. jedno napędza drugie. Na miejsce tego forum pojawiłoby się następne. Wielu jest co chcieliby żeby strona przestała istniec a w to miejsce założyliby swoją - obowiązkowo z forum


do "moja opinia..."
2016-06-07 13:51:13 - Zacytuję: "....narzędzie w rękach ludzi, którzy niewłaściwie się nim posługują...." i właśnie dlatego jestem na NIE jeśli chodzi o tę stronę. Reszta czyli informacje, ogłoszenia jak najbardziej, ale forum i hyde park - właśnie to narzędzie powinno się zlikwidować, by nie dawać właśnie narzędzia w ręce niewłaściwych ludzi, którzy niestety mają do tego dostęp. Apel nawet jasnogórski tu nie pomoże.


moja opania odnośnie złej polityki...
2016-06-06 16:27:11 - Moim zdaniem forum sierpeckie to tylko narzędzie - narzędzie w rękach ludzi, którzy niewłaściwie się nim posługują - czyli internautów. Zapewne służyć miało i nadal ma wyrażaniu opinii, ale to jak to jest zrobione to już kwestia ludzi. A może raczej zaapelować należy do sierpczaków aby dbali o kulturę słowa, aby swoje, nawet negatywne opinie mieli odwagę wyrazić w sposób rzeczowy i pod własnym nazwiskiem! Oczekiwanie od admina 24-godzinnych dyżurów na forum to absurd niespotykany nawet na portalach typu onet czy interia. Dopóki do takich czynności nie zatrudni się maszyn - a pewnie droga do tego jeszcze daleka, to nie oczekujmy od żywych ludzi pilnowania tego, że sami jesteśmy pomawiaczami innych


zła polityka prowadzenia strony
2016-06-06 12:04:41 - Administrator chciał dobrze zakładając stronę, nie przewidział jednak opluwania się tu ludzkiego, ludzkiej zawiści i nienawiści, zazdrości, itd. Ale skoro już założył, to powinien ktoś to nadzorować cały czas, naprawdę 24 h/dobę. Przecież administrator też ma swoją godność i powinien sam wiedzieć co należy i jak należy zrobić gdy pojawiają się takie wpisy, reakcja powinna być natychmiastowa, a niestety jej nie ma. Jako człowiek, nie powinien pozwalać na takie wpisy, które uwłaczają godności drugiego człowieka. Nie reagując daje przyzwolenie na taki proceder. Osobiści bardzo rzadko korzystam z tej strony, o wpisach o sobie dowiaduję się od znajomych, jest już wtedy niestety za późno by prosić Pana administratora o wykasowanie. Czy tak powinno być? Moim zdaniem jest to zła polityka prowadzenia takiej strony, bo godzi w godność człowieka.
Następne 1000 wpisów


Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.