logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online

O Ńemym znów będzie głośno

2013-09-18

W naturze nic nie ginie. Sierpczanin Ńemy odkrywa na nowo swoje produkcje w towarzystwie Dj’a Lolo.

Już we wrześniu będziecie okazja posłuchać instrumentalnej części materiału, który trafił bezpośrednio do rąk RZA i KRS’One. Undiscovered Sounds to turntablism oraz wycieczka po samplach i bitach, to ponad 18 minut niepublikowanych wcześniej materiałów wyprodukowanych przez Ńemego.

Ńemy o Undiscovered Sounds mówi: Zawsze chciałem zrobić wspólny projekt z turntablistami. Kiedyś nie mieliśmy dostępu do ludzi czy sprzętu. Może dzisiaj to zabrzmi zabawnie ale pojawienie się skreczu na moich produkcjach było na tyle ciężkie do zorganizowania, że musiałem sam manualnie wycinać i układać cut’y czy dźwięki skreczu. Na szczęście poznaliśmy się z chłopakami z 13 Crew. To poważana ekipa turntablistyczna z 3city - to są goście, którzy robią swoją robotę za gramofonami jeszcze lepiej niż bym to sobie mógł wyobrazić.

Wyselekcjonowane i zmixowane przez Dj’a Lolo reprezentującego 13 Crew, producenckie utwory, to retrospektywna podróż po muzycznych inspiracjach, brzmieniach i półkach z vynilami. Ja i Dj Lolo to klasyczny układ Dj/Producent. Na tym krążku może będzie brudno, ale to jest moje "rozliczenie się" z tym oldschoolowym brzmieniem - dodaje Ńemy.

Każdy z limitowanej wersji Undiscovered Sounds posiada unikatową okładkę własnoręcznie otagowaną przez Ńemego, Dj'a Lolo oraz innych artystów związanych ze stylem eŃ. Mixtape poprzedza premierę solowego albumu Ńemego - "Ń".

Zapowiedź Undiscovered Sounds


Tagi: Ńemy


Red.

Komentarze do artykułu: [2]


do ola
2013-09-19 14:34:32 - Sierpecki TALENT


ola
2013-09-19 01:23:20 - a kto to taki ten Nemy czy jakos tak?
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.