logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online - Archiwum
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online - Archiwum

Zapowiedź - Jak przygotować się do negocjacji? - zaproszenie na szkolenia dla przedsiębiorczych sierpczanek - 26.11.2013 r.

2013-11-24

Chciałabyś dostać podwyżkę, mieć więcej czasu, a może zmotywować dzieci do sprzątania po sobie.  Naucz się negocjować a Twoje życie zawodowe i osobiste zmieni się nie do poznania. We wtorek 26.listopada odbędzie się w Sierpcu spotkanie  o charakterze szkoleniowym dla kobiet.

W najbliższy wtorek 26 listpoada w Klubie Fitness STEP (ul. Białobłocka 21)  o godzinie 18 odbędzie się spotkanie dla kobiet pod hasłem : Jak przygotować się do negocjacji. Jest to kolejne z cyklu spotkań Klubu Przedsiębiorczych Kobiet, które odbywają się w Sierpcu od  lipca tego roku.  Spotkanie podzielone jest na trzy części prezentacja uczestniczek, warsztat szkoleniowy oraz spotkanie z kobietą biznesu  - Tym razem w roli gościa specjalnego wystąpi Agata Małaszek  - pedagog, przedsiębiorczyni z Sierpca, założycielka firmy Królestwo Edukacji. Jest doskonałym przykładem jak łatwo można pogodzić macierzyństwo z biznesem oraz  pasją. Razem z CKiSZ stworzyła Uniwersytet Dziecięcy - informuje Agata Słowińska, trener biznesu, prowadząca spotkanie.

Podczas szkolenia uczestniczki dowiedzą się w jaki sposób wybrać najlepsze rozwiązanie dla obydwu stron negocjacji,  jaki mają styl reagowania w sytuacji konfliktowej, jak się przygotować do negocjacji, a także kiedy lepiej do nich nie podchodzić.

Organizatorzy pobierają symboliczną opłatę za udział w wysokości 15 zł . W cenie uczestniczki otrzymują materiały szkoleniowe oraz ciepłe napoje i poczęstunek przygotowany przez  firmę Przepis na tort.

Zapisy odbywają się on Line poprzez formularz na stronie internetowej TUTAJ
 
Komentarze do artykułu: [2]


sasetka
2013-12-01 12:46:23 - w odpowiedzi do bolo lolo http://demotywatory.pl/3963746


bolo lolo
2013-11-25 20:49:24 - Klub fitness a łapią się wszystkiego, nawet chlebem handlują
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.