logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online

Pierwszy śnieg tej zimy w Sierpcu - 6.01.2016 r.

2016-01-06

Pierwszy śnieg tej zimy w Sierpcu, Jeziórka, 6.01.2016 r.
Pierwszy śnieg tej zimy w Sierpcu, Jeziórka, 6.01.2016 r.


Jeziórka, 6.01.2016 r.
Jeziórka, 6.01.2016 r.

Dzisiejszego przedpołudnia kto żyw wyciągnął łyżwy, sanki, narty biegowe i wyruszył na dwór, by nacieszyć się pierwszym tej zimy śniegiem. Skute lodem Jeziórka zapełniły się śmiejącymi się sierpczanami. Kto potrafi - śmiga na łyżwach, wielu jest też takich, którzy pierwszy raz w życiu mają okazję jeździć po lodzie, a przynajmniej próbować. Brakuje tylko muzyki. Amatorami sanny zapełniły się też wszelkie sierpeckie wzniesienia.

Sporo pracy miały też tego poranka służby drogowe. Na ulicach i osiedlach pojawiły się pojazdy zgarniające śnieg, zaś na chodnikach ekipy z dmuchawami zdmuchującymi śnieg z miejsc, po których poruszają się piesi.

Korzystajmy z ruchu na świeżym powietrzu! Spacer w takich okolicznościach przyrody to wielka przyjemność!
 Red.

Komentarze do artykułu: [4]


poniżej
2016-01-06 19:27:27 - a dziś to najlepiej byłoby jeszcze żeby ktoś za dzieciaka jeżdził na łyżwach a on popatrzy bo jemu sie nie chce!! a kto pamięta zjazdy z sanek na skoka a na białych górach to był już hardkor


młody
2016-01-06 19:24:25 - a co tu liczyć na miasto stery jest lód jest zabawa tylko jedynie tak jak teraz byłem potrzebne byłoby jakieś światło na lód!! ale za dzieciaka jeździło sie na glinkach na łyżwach przy księżycu i było luksio niekiedy i do 20 w hokeja sie grało kije z brzozy i do przodu! ..... nie było wtedy internetu komputera fejsa po prostu szczesliwe dziecinstwo. nikt nikogo nie oczerniał na internecie jak ktoś coś miał do kogoś to była solówa a za godzine razem sie bawiliśmy ;) kuligi za maluchem... fajnie było


Zapalony łyżwiarz
2016-01-06 19:02:25 - Miasto by mogło cos zorganizować na jeziórkach


zima
2016-01-06 17:23:27 - Mieszkańcy wzięli jeziorka dzisiaj w swoje ręce i tak trzymać! Nieliczne na władzę bo ci tylko mają same zakazy.OdgarnI aj my śnieg i jazda póki zima trzyma.
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.