logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online - Archiwum
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online - Archiwum

Zapowiedź - Sportowy weekend w Sierpcu - zaprasza MOSiR - 4-5.06.2016 r.

2016-05-21

SPORTOWA SOBOTA

W sobotę 4 czerwca, proponujemy na dystansie 5 km, do wyboru: bieg "Sierpecka Piątka", wyścig rowerowy mtb lub marsz z kijkami. Jest okazja i warto wziąć udział. Zapraszamy do zapisów w biurze zawodów, które będzie czynne od 11.00 do 11.45 na boisku, na Osiedlu Witosa.

PIKNIK RODZINNY

5 czerwca warto wziąć udział w Pikniku Rodzinnym. Od godziny 14.00 do 16.00 zostanie przeprowadzony VIII Memoriał im. Jana Kwiatkowskiego, drużyn osiedlowych w piłce nożnej. O godz. 16.00 zapraszamy na pokaz tańca nowoczesnego, a od 16.30 na pokazy szkół sztuk walki: taekwondo, aikido, mma, kixbox oraz ninja kids. Po pokazach zostaną przeprowadzone konkurencje sportowo-rekreacyjne przygotowane przez sierpeckie osiedla. Każde osiedle przygotowuje jedną konkurencję dla pozostałych. Impreza odbędzie się na stadionie i terenie rekreacyjnym MOSiR. Dostępny będzie kącik grillowy z kulinarnymi przysmakami. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w Pikniku i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.
Komentarze do artykułu: brak komentarzy
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.