logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online

Reggae Party w Domu Kultury - 14 I 2005r.

2006-01-17

14 stycznia odbyło się w Domu Kultury Reggae Party. Nikt nie spodziewał się ze przybędzie tylu chętnych do zabawy. Na parkiecie Kawiarni, w której odbywała się impreza, wśród kolorowych, zmieniających się w rytm muzyki świateł, roztańczona młodzież falowała w rytm jamajskich rytmów przez około 4,5 godziny. Trudno było powiedzieć stop i zakończyć imprezę, ale niestety - wymogi Domu Kultury ;)

Wszyscy czekają na powtórzenie podobnej imprezy i chcieliby aby weszła w program Domu Kultury jako impreza cykliczna.

(taki krótki dopisek od TK):

Reggae Party okazało się udane. Muzyka była wprawdzie puszczana z płyt, jednak nikomu to nie przeszkadzało. Główna organizatorka, Ewa Dąbrowska, jak napisała wyżej, nie spodziewała się tylu chętnych do zabawy - choć wiadomo, że nie narzeka na wysoką frekwencję.

Widać, że młodzież chce tego typu imprez, a pierwsza bez wątpienia okazała się udana. Poza tym Ewa chciałaby organizować podobne spotkania cyklicznie. Wszystko wskazuje na to, że jej pomysł ma duże szanse powodzenia - 11 lutego odbędzie się koncert, na którym zagrają WiewiórczakiAQQ. Organizatorem jest tym razem Przemek Załuga, jednak kolejne imprezy będą organizowali zapewne wspólnie ;-)

Jak widać, Dyrektor Domu Kultury również chce organizować podobne imprezy cyklicznie, więc jest nadzieja, że może coś w tym mieście zacznie się dziać - możliwe, że ta jedna impreza spowoduje u innych osób chęć organizowania czegoś podobnego i dopiero się zacznie :-)Zobacz galerię zdjęć dalej

Tagi: Dom Kultury w Sierpcu


Ewa Dąbrowska (dop.tk)

Komentarze do artykułu: [3]


smoothny
2006-02-02 09:58:26 - przepis na sukces imprezowy jest prosty. mniej metalowego hałasu i przestrzeni, a więcej ciekawych, wysublimowanych dźwięków i mała, przytulna kanciapa (kawiarnia). i ludzie od razu się bawią...


E2rd
2006-01-30 18:38:37 - No niestetyż mnienie było, gdyż ponieważ byłem na konkurencyjnej imprezie, czyli na mojej studniówce. Mógłby byc jakiś Replay imrezy tak speszel for mi? Pozdro dla Muńka!


muniek
2006-01-28 14:25:03 - no wyrazy szacunku i uznania ewa.kiedys byla podobna impreza i tez byla przodowa.ps.drozdziak ma fajny kadr.....ciekawe co na to uczniowie?: )).pozdrowki
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.