logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online - Archiwum
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online - Archiwum

Zapowiedź - Siódma Biesiada Jeździecka - niedzielna propozycja dla wielbicieli koni i zaprzęgów - 5.09.2010 r.

2010-09-04

Po raz siódmy w ogóle, a po raz pierwszy poza Sierpcem odbędzie się Biesiada Jeździecka. Ta wyjątkowa impreza nieodłącznie kojarzy się nam z końcem lata oraz z pięknymi końmi, jakie można podziwiać w trakcie jej trwania. Z różnych przyczyn w tym roku Biesiada musiała się przenieść do Zamościa Nowego (nieopodal Rościszewa). W programie imprezy znalazły się m.in. konkurs amatorskich zaprzęgów konnych oraz festyn rekreacyjny. Zawody są ostatnią z imprez organizowanych w ramach kujawsko - mazursko - mazowieckiej ligi w tym roku. Do tej pory zawody w powożeniu odbyły się w Świeciu nad Wisłą, Włocławku, Ciechanowie, Malinowie, Grudziądzu i Skrwilnie. Warto podkreślić, że wśród jedenastu zaprzęgów rywalizujących w lidze jest także para z Sierpca: Wojciech Mielczarek (powożący) i Sławomir Łasiński (luzak). Początek imprezy w niedzielę (5 września) o godz. 13:00.


Tagi: Biesiada Jeździecka


Mariusz Turalski

Komentarze do artykułu: [8]


Kazik
2010-09-11 06:32:31 - Po prostu się łobraził, zabrał swoje zabawki i poszedł na swoje podwórko!


miodek
2010-09-10 11:46:30 - Do już się robi. Pisz Pan jak człowiek z Polski, a nie po prostu-a może po krzywo.Jak tu się ma odbyć coś fajnego jak wypowiedzi są już do poprawy.Kogo zaangażowaliście do wypromowania tej Biesiady Jeździeckiej właśnie w nowym miejscu skoro w Sierpcu nie można było?


kibic
2010-09-09 12:46:47 - Piękna impreza w ciekawym naturalnym terenie.Poprawić należy prowadzenie zawodów przez spikiera i logistykę ustawienia barów , smażalini dla kibiców.Wójt Rościszewa podpatrywał ,może sam zorganizuje takie zawody.Na następnych będę napewno.


już się robi - Maian mówi
2010-09-07 21:58:46 - WYPOWIEDŹ ORGANIZATORA: Znaczy się ta impreza nie odbyła się w Sierpcu w tym roku, bo nie ma klimatu samorządowego żeby ta impreza... Po prostu, jeżeli samorządy nie chcą albo po prostu jest im wszystko jedno czy ta impreza będzie czy nie, no to trudno. Po prostu przenie­śliśmy ją na prywatny teren, tutaj do Nowego Zamościa koło Rościsze­wa, gdzie ja mam gospodarstwo. I po prostu, jedyną przyczyną to jest to. Szkoda, dlatego że sześć lat z rzędu była w Sierpcu, jest duże zainte­resowanie, duża oglądalność, w ubiegłym roku była, czy dwa lata temu była sklasyfikowana jako najlepsza impreza sezonu. Ale po prostu, tak życie koryguje, jeżeli życie koryguje ja, jako organizator również to skorygowałem. PYTANIE REDAKTORA: Kto najbardziej oponował w takim razie?? Po prostu nie ma klimatu, samorządów nie interesuje czy ta impreza będzie w Sierpcu czy nie. Po prostu nikt się nawet nie pyta! Jeżeli samorząd miejski nie jest zainte­resowany w ogóle, no to ja, po prostu, jako organizator, grzecznie mówiąc, nie pcham się na siłę.


Maian
2010-09-07 09:31:20 - odsyłam do komentarz w TV Sierpc


Iw..
2010-09-06 09:55:15 - Ja proponuje,żeby co roku Biesiada Jeździecka odbywała się w Nowym Zamościu .


do marii
2010-09-06 08:04:31 - Znasz takie stare porzekadło: łaski nie trzeba.


maria
2010-09-05 23:30:20 - ja wole takie konie od tych mechanicznych. no i frekwencja niezła jak na biesiade poza sierpcem. a tak wogóle to dlaczego poza sierpcem? podobno jakies zgrzyty z władzą były?
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.