Makowianka Maków Mazowiecki - MKS Kasztelan Sierpc 2 : 5 (1 : 2) - 10 VI 2006 r.

2006-06-14

W meczu 29 kolejki Mazowieckiej Ligi Seniorów Kasztelan Sierpc pokonał na wyjeździe 5:2 Makowiankę Maków Mazowiecki.

Dla walczących o utrzymanie w MLS sierpczan był to bardzo istotny pojedynek. Niestety już w 10.minucie straciliśmy gola. Dobrze grający goście już trzy minuty później wyrównali. Idealne podanie Michała Dzięgielewskiego na bramkę zamienił Marcina Rokicki. W 8.minut później było już 2:1 dla przyjezdnych. Hubert Fortuna asystował Dzięgielewskiemu, który dał Kasztelanowi prowadzenie. W drugiej połowie miejscowi wyrównali po samobójczym golu Rafała Michalskiego. Sierpczanie nie przejęli się tym zbytnio. Akcja Macieja Lemanowicza przyniosła naszej drużynie trzecią bramkę po strzałem Piotra Erzina. W 80.minucie kapitan gości Robert Bielecki wykorzystał błąd obrony makowian i podał do Dzięgielewskiego. Napastnik Kasztelana nie zmarnował okazji. Dobra gra sierpczan została nagrodzona w 90.minucie. Najlepszy na placu Dzięgielewski po raz trzeci wpisał się na listę strzelców. Ten sukces dał naszemu zespołowi utrzymanie w MLS. W ostatniej kolejce nasi piłkarze zagrają już na luzie. W tej chwili Kasztelan jest na 10 miejscu w tabeli. Jeśli wygra z Łomiankami może awansować na 8 miejsce.