logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna


Archiwum Forum Dyskusyjnego2019 r.
marzec,

2016 r.
marzec, maj, czerwiec,

2015 r.
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec,

2014 r.
sierpień, wrzesień, listopad,

2013 r.
styczeń, kwiecień, lipiec, październik, listopad, grudzień,

2012 r.
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, lipiec, sierpień, wrzesień, grudzień,bywalec tej strony
2012-03-30 19:41:25 - Dla mnie forum tematyczne to oczywista oczywistość. Przykłady: Wątków które ciągną się w naszym mieście jest więcej niż 4 czy 5. Stworzenie oddzielnych tematów uporządkowałoby panujący na obecnym forum chaos, pozwoliłoby na podtrzymywanie wątków. Kiedy pojawiałby się kolejny głos w danej sprawie nie ginąłby w gąszczu treści pt. który dentysta najlepiej wyrwie mi zęba? Do której godziny otwarty jest sklep X? A widzieliście ten wypadek przy ulicy Y? Są przecież wątki które toczą się w naszym mieście od lat: jeziórka i wyspa, obwodnica, miejsca pracy, radni bezradni, dom kultury, ilość marketów, dyskontów, skatepark itd, itp, etc. Bezsprzecznie ułatwiłoby takie forum odnalezienie informacji osobom, które pojawiają się tu po raz pierwszy.


bywalec
2012-03-30 08:40:37 - No ale przeciez są podfora. W sumie jest ich pięc plus hyde park. Jak dla mnie to wystarczy.


markus
2012-03-29 20:54:32 - Sądzę,że fora tematyczne to jednak dobry pomysł. Śledzę kilka pofor jednocześnie i nie mam problemów. Lepiej o sporcie czy historii dyskutować na forum tematycznym, niż ogólnym. Poszczególne wypowiedzi na jakiś temat są przedzielone innymi wątkami i można się pogubić.


sierpczanka
2012-03-27 08:38:26 - mysle ze forum powinno byc bardziej obszerne, wiecej mozliwosci tematycznych


tez bywalec
2012-03-25 23:06:48 - Jakos pomysł z podforami nie wydaje mi sie trafiony. Śledze rózne strony i jak sa podfora to ludziom odchodzi ochota na pisanie. A tu ogolnie ciagnie sie watkow kilka i moze ciezko sie połapac ale mi pasuje.Podzial jest na forum historia sport kultura i jakos tam slaby ruch. Wszyscy wolą ogolnie


bywalec tej trony
2012-03-25 22:14:03 - Popieram pomysł zmiany forum, na takie jak opisane przez Z boku patrząc, kilka lat temu pokusiłem się i proponowalem taką zmianę forum, ale wpis został usunięty przez administratora. Przydałaby się też zmiana szaty graficznej całej strony na bardziej odpowiadającą współczesnym trendom.
Następne 1000 wpisów


Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.